Text Box:  ارائه خدمات آموزشی روزآمد، مبتنی بر نیاز و با کیفیت مطلوب به کارکنان دستگاه ها و ارگان های کشور
ایفای نقش پیشرو، الهام بخش و الگو در زمینه آموزش ضمن خدمت در کشور
Rounded Rectangle: درباره ما
Rounded Rectangle: ماموریت
Text Box: مطابق سند چشم انداز 20 ساله جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 هجری شمسی، "ايران كشوري است توسعه يافته با جايگاه اول اقتصادي، علمي و فناوري در سطح منطقه، با هويت اسلامي و انقلابي، الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و موثر در روابط بين‌الملل. 
جامعه ايراني در افق اين چشم انداز چنين ويژگيهايي خواهد داشت: 
توسعه يافته، متناسب با مقتضيات فرهنگي، جغرافيايي و تاريخي خود، و متكي بر اصول اخلاقي و ارزشهاي اسلامي، ملي و انقلابي، با تاكيد بر مردم سالاري ديني، عدالت اجتماعي، آزاديهاي مشروع، حفظ كرامت و حقوق انسانها، و بهره مند از امنيت اجتماعي و قضايي. و نیز برخوردار از دانش پيشرفته، توانا در توليد علم و فناوري، متكي بر سهم برتر منابع انساني و سرمايه اجتماعي در توليد ملي."
یقیناً نیل به این مهم نیازمند اهتمام به تشکیل جامعه ای دانش بنیان و حرکت جدی به سوی توسعه دانائی محور در سطح کلان می باشد.
از این رو توجه بیش از پیش به امر آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی، که بدون شک مهمترین نقش را در پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور دارد، ضروری می نماید.
سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف مفتخر است با ارائه آموزش های روزآمد و کاربردی، بهره گیری از اساتید مجرب و متعهّد کشور و نیز به پشتوانه سالها تجربه در زمینه اجرای آموزش های ضمن خدمت، گامی هر چند کوچک در ارتقای سطح دانش و مهارت های جامعه و حرکت به سوی توسعه دانائی محور بردارد.
Text Box: مجوز آموزش کارکنان دولت از سازمان اداری و استخدامی کشور
تایید صلاحیت توسط اداره کل تشکیلات و آموزش شهرداری تهران با رتبه ”الف“
تاییدیه صلاحیت توسط آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران
Rounded Rectangle: مجوزها و تاييديه ها